تاریخچه پاروپا

پاروپا برندیست متعلق به سرزمینمان ایران که در ۲۵ مهرماه سال ۱۳۹۰ ثبت شده است.

استراتژی، ماموریت ها و اهداف برند پاروپا بر مبنای این تفکر تدوین می شود:

کفش راحت، پای سالم و بهره وری بالا

پاروپا علاوه بر کفش های راحتی ، طبی و اسپرت کلاسیک، تولید کیف و کمربند چرمی را نیز در دستور کار دارد.

کفش های چرمی پاروپا به گونه ای طراحی شده اند تا ضمن کنترل فشار های وارده بر زانوها و کمر و ساق پا در طول روز موجب افزایش کارایی افراد شود. ماموریت همیشگی مجموعه پاروپا حفظ و ارتقای کیفیت مستمر محصولات  توام با خلاقیت در طراحی و مدل سازی های جدید است.

مدیران پاروپا نزدیک به سه دهه است که در صنعت کفش به صورت مستمر فعال بوده و آنچه در کارخانه پاروپا طراحی و تولید می‌شود نتیجه سی سال تجربه و تخصص است. مجموعه پاروپا توانسته تا کنون بیش از یک میلیون پانصد هزار جفت کفش به بازار داخلی عرضه کند و آنچه موجب پیشرفت روز افزون پاروپا شده است چیز جز اطمینان و اعتماد مشتریان وفادار ما به کیفیت و سلامت محصولات پاروپا است.

رویکرد پاروپا تولید کفش های دست دوز با تلفیق هنر و تکنولوژی و مواد اولیه با کیفیت است. کفش پاروپا در سایه مدیریتی یکپارچه این نوید را می‌دهد که بستر ساز توان تولید محصولی صادراتی مطابق با بازارهای جهانی باشد. ما رقابت مثبت را خدمت به جامعه و صنعت کشور می دانیم.

ما هر آنچه نیاز تولید است را به دست اندیشه ی خلاق و توان اجرایی منابع انسانی برای تولید کفش مردانه و زنانه چرمی به خدمت گرفته ایم تا با سربلندی، حافظ منافع مشتریان خود باشیم.

مدیر عامل پاروپا

سعید حاتمی
مدیر عامل

سعید حاتمی از سال ۱۳۶۶ در صنعت  تولید کفش فعال است. از سال ۱۳۷۲ به صورت مستقل در زمینه طراحی و تولید محصولات چرمی حضور داشته و سه سال بعد از شراکت با آقای منوجهر اسد پور در سال ۱۳۹۰ اقدام به راه اندازی مجموعه پاروپا کرده و در حال حاضر مدیریت مجموعه را عهده دار است.

مدیر تولید

منوچهر اسد پور
مدیر تولید

منوچهر اسد پور از سال ۱۳۶۸ در صنعت کفش حضور دارد. کار و تولید را در نوجوانی نزد پدرش فراگرفته است و پس از کسب سالها تجربه در کنار آقای سعید حاتمی در سال ۱۳۹۰ اقدام به ثبت برند پاروپا کرده است. در حال حاضر به عنوان مدیر تولید در مجموعه پاروپا فعالیت می کند.