شرایط بازگشت و تعویض محصول

شرایط بازگشت و تعویض محصول

سرویس ضمانت برگشت ۱۵ روزه
هدف پاروپا رضایت شما مشتری گرامی می باشد در همین راستا در صورت عدم استفاده بازگشت کالا تا ۱۵ روز از زمان تحویل امکان پذیر می باشد.

لازم به ذکر است جهت عودت محصول، نواقص و مشکلات مطرح شده از جانب مشتری توسط کارشناسان پاروپا مورد بررسی و کنترل قرار می گیرد و در صورت تایید، محصول، مشمول استفاده از این ضمانت می باشد.

وجود جعبه و کلیه متعلقات، جدا نشدن تگ و برچسب از محصول و خارج نشدن محصول از حالت اولیه، شرایط لازم برای بازگشت و تعویض محصول است. همچنین در صورت دریافت هدیه از پاروپا (مانند محصولات رایگان و یا اشانتیون ها) و تمایل به عودت بخشی یا همه سفارش، لازم است هدیه نیز به همراه محصول عودتی بازگردانده شود.

توجه: امکان تعویض برای کالاهای رایگان و اشانتیون ها وجود ندارد.

توجه:
پس از تحویل محصول جهت مرجوعی، رسید دریافت شده از مامور پست یا پیک را برای پیگیری‌های بعدی حتما نزد خود نگه دارید.

• برای انصراف از خرید در شرایطی که هیچ‌گونه تغییری اعم از جدا کردن برچسب‌ها، خارج کردن محصول از حالت عادی در کالا ایجاد نشده باشد از طریق تلفن و یا ایمیل مراتب را به مرکز پشتیبانی پاروپا اطلاع دهید.
• لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش یا مامور پست، سلامت فیزیکی محصول و جعبه‌ی آن و یا هرگونه مغایرت را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن محصول توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
• مشتریان محترم شهرستان توجه داشته باشند در زمانی که بسته پستی خود را دریافت می‌کنند، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از تحویل آن امتناع نمایند.
 
عودت و تعویض کفش های پاروپا فقط در شرایطی امکان پذیر است که هیچ گونه اثری از خط خوردگی، تاخوردگی و تاشدگی در آن نباشد، بوی غیرطبیعی نداشته باشد و در مجموع استفاده نشده باشد. جدا کردن تگ و برچسب از کفش، آن را از شرایط بازگشت و تعویض خارج می کند.

بازگشت و تعویض کیف ها در شرایطی امکان پذیر است که کیف سالم، فاقد خط خوردگی و تاشدگی باشد. پلمپ های دسته، بند و حجم دهنده آن درون کیف همراه آن باشد. تگ و برچسب از آن جدا نشده باشد.

لطفا برای پوشیدن کفش از سطحی تمیز و صاف استفاده نمایید تا زیره کفش تمیز و بدون خراشیدگی بماند و امکان تعویض و یا بازگشت وجود داشته باشد. تعویض سایز در صورتی امکان پذیر است که شرایط محصول تغییر نکرده باشد و از حالت اولیه خارج نشده باشد.

مناسب نبودن سایز کفش دریافت شده
در نظر داشته باشيد تعويض کالا فقط به منظور تعويض سايز مي باشد و امکان تعويض با مدل و رنگ ديگری ممکن نيست.
در صورتی که محصول، ایراد یا اشکالی ندارد اما مشتری قصد تغییر رنگ و یا مدل را داشته باشد هزینه بازگشت محصول به عهده مشتری می باشد و مبلغ محصول عودت داده خواهد شد و مشتری می تواند سفارش جدیدی با مدل و رنگ دلخواه خود داشته باشد.

•   اگر ساكن تهران هستید:
پس از بررسی موجود بودن سایز مورد نظرتان در سایت، فرم درخواست تعویض سایز را تکمیل نموده و ثبت نمائید تا هماهنگی های لازم برای ارسال سایز جديد برای شما صورت گیرد و با شما تماس گرفته شود. درصورت موجود نبودن سایز مناسب، فرم بازگشت کالا را جهت عودت محصول تکميل نماييد.

•   اگر ساكن شهرستان هستید:
می توانید فرم درخواست تعویض سایز را تکمیل نموده و ثبت نمائید تا هماهنگی های لازم برای ارسال سایز جديد شما صورت گیرد و با شما تماس گرفته شود.

مغایر بودن محصول دریافت شده
تیم پاروپا تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر ثبت شده در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی باشد. بر همین اساس اگر محصول خریداری شده توسط مشتری دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری می تواند از حق استرداد کالا استفاده نماید.

برای استفاده از این سرویس حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از مشاهده مغایرت، با تیم پشتیبانی پاروپا تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که برای عودت، محصول باید در شرایط اولیه (استفاده نشده باشد) باشد. در مواردی که مغایرت کالا قبل از خارج شدن آن از حالت اولیه قابل تشخیص است، لطفا کالا را به همان صورت به پاروپا باز گردانید.

وجود ایراد در کالای خریداری شده
مشتریان محترم در صورت مشاهده هرگونه ایراد، نقص و اشکال در محصول دریافتی خود باید حداکثر تا ۴۸ ساعت به همکاران ما در واحد پشتیبانی پاروپا اطلاع داده و بلافاصله محصول را جهت تعویض، عودت دهند. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مطابق درخواست مشتری، مبلغ آن به حساب وی واریز میگردد.
لازم به ذکر است جهت تعویض محصول، کامل بودن بسته بندی خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است.

مشتریان عزیز می‌توانند به روش زیر برای بازگشت کالا و ثبت برگشتی خود اقدام نمایند :
•    ابتدا با شماره موبایل خود وارد سایت شده ، بر روی آیکون آدمک واقع در گوشه بالا و سمت چپ سایت کلیک کرده و وارد حساب کاربری خود شوید، سپس سفارش‌های من را انتخاب کرده و در قسمت درخواست برگشت کالا، فرم برگشتی را ثبت نمائید .
نهایتاً ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست مشتری ،جهت هماهنگی جمع آوری كالاها با مشتری هماهنگ تماس گرفته و هماهنگی لازم انجام می گردد.
لازم به ذکر است وجه پرداخت شده توسط مشتری، برای تهران ظرف ۳ تا ۵ روز کاری و برای شهرستان‌ها پس از ورود به انبار۳ الی ۵ روز کاری عودت صورت می‌گیرد. (زمان ورود به انبار جهت شهرستان‌ها همانند زمان ارسال کالا می‌باشد)

پس از پر كردن فرم بازگشتی با پاروپا تماس بگیرم؟
خیر،نهایتاً ۲۴ ساعت پس از پركردن فرم بازگشتی ،واحد پشتیبانی پاروپا برای هماهنگی تایم جمع آوری كالا با شما تماس حاصل می كند.

آیا برای بازگشت كالا باید هزینه ای پرداخت نمایم؟
بله، هزینه های حمل و نقل و پست بازگشت و تعویض کالا به عهده مشتری می باشد البته لازم به ذکر است در مواردی که شامل نقص و اشکال در محصول دریافتی باشد هزینه به عهده پاروپا می باشد اما هزینه بازگشت و تعویض به دلایلی غیر از نقص ، ایراد و مغایرت به عهده مشتری می باشد.

در صورت باز گرداندن كالا،مبلغ پرداخت شده در چه زمانی استرداد می شود؟
وجه پرداخت شده توسط مشتری، برای تهران ظرف ۳ تا ۵ روز کاری و برای شهرستان‌ها پس از ورود به انبار۳ الی ۵ روز کاری عودت صورت می‌گیرد.(زمان ورود به انبار جهت شهرستان‌ها همانند زمان ارسال کالا می‌باشد)
درصورت استفاده از کد تخفیف یا طرح های موقت حراج (با خرید یک کالا، دومی رایگان و …) و بازگرداندن همه یا بخشی از سفارش و خارج شدن از شرایط حراج (برای مثال پس از بازگشت یکی از کالاها، مبلغ کل سفارش از حداقل در نظر گرفته شده برای استفاده از کد تخفیف کمتر شود) مبلغ عودتی بدون در نظر گرفتن کد تخفیف محاسبه خواهد شد.

آیا پاروپا هزینه برگشت كالا را پرداخت می كند؟
پاروپا فقط هزینه بازگشت محصولاتی که دارای نقص، ایراد و یا مغایرت باشند را پرداخت می کند در این صورت هزینه بازگشت به عهده مشتری می باشد.

اگر كالایی كه خریداری كردم با آنچه در سایت دیده ام یا سفارش داده ام مغایرت داشت باید چكار كنم؟
در صورت هرگونه مغایرت ،لطفا مراتب را به پشتیبانی پاروپا اطلاع دهید.شما برای این كار می توانید از راه های ارتباطی كه در صفحه تماس با ما ذكر شده است نیز استفاده نمایید. هزینه بازگشت محصول در این حالت به عهده پاروپا می باشد.

;