تاریخچه چرم پاروپا

تاریخچه چرم پاروپا

پاروپا برندیست متعلق به سرزمینمان ایران که در ۲۵ مهرماه سال ۱۳۹۰ ثبت شده است.

استراتژی، ماموریت ها و اهداف برند پاروپا بر مبنای این تفکر تدوین می شود:

کفش راحت، پای سالم و بهره وری بالا

تولیدات این شرکت کفش های راحتی و طبی و اسپرت کلاسیک می باشد.
کفش پاروپا مناسب خانم ها و آقایان کارمند و شاغل است تا ضمن کنترل فشار های وارده بر زانوها و کمر و ساق پا در طول روز موجب افزایش کارایی افراد شود.
حفظ و ارتقای کیفیت مستمر محصولات چرمی پاروپا توام با خلاقیت در طراحی و مدل سازی های جدید یک ماموریت همیشگی است.
پاروپا تاکنون بیش از ۴۰۰ هزار جفت در طی سال های اخیر به بازارهای داخلی عرضه نموده است و حیات خود را مرهون رضایت مشتریان وفادار خود می‌داند.

پیش از ثبت برند پاروپا، بنیانگذاران آن تجربه تولید و عرضه ۶۰۰ هزار جفت کفش را در کارنامه کاری خود دارند، تولید و عرضه یک میلیون جفت کفش بیانگر سابقه درخشان و تمام توانمندی مدیران برند پاروپا است.
رویکرد پاروپا تولید کفش های دست دوز با تلفیق هنر و تکنولوژی و مواد اولیه با کیفیت در سایه مدیریتی یکپارچه این نوید را می‌دهد که بستر ساز توان تولید محصولی صادراتی مطابق با بازارهای جهانی باشد و در عین حال این محصولات را به مردم عزیز کشورمان عرضه نمائیم.
پاروپا رقابت مثبت را خدمت به جامعه و صنعت کشور می دانند و با سرمایه‌ گذاری های مادی و معنوی خود در حفظ ارزش‌ها و منافع ملی می کوشد.

انواع دستگاه های برش، چرخ های دوخت و دستگاه های لیویس، خشک کن و هر آنچه نیاز تولید است را به دست اندیشه ی خلاق و توان اجرایی منابع انسانی برای تولید کفش مردانه و زنانه چرمی به خدمت گرفته ایم تا با سربلندی حافظ منافع مشتریان خود باشیم.
 

;